Esame profesionali buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo įmonė, veikianti jau nuo 2011 metų. Per šį laikotarpį sukaupta patirtis bei įgytos žinios padės jūsų verslui ne tik teisingai sudėlioti skaičius apskaitoje. Kartu, padedant profesionalui, priimsite inovatyvius bei tik jūsų įmonei individualiai pritaikytus sprendimus, kurie padės jūsų verslui dirbti efektyviau. Mūsų paslaugų spektras prasideda nuo verslo plano sudarymo, įmonės steigimo iki apleistos buhalterijos sutvarkymo bei atstovavimo valstybinėse institucijose. Norėdami įgyti jūsų pasitikėjimą bei užtikrinti paslaugų tęstinumą, už apskaitos tvarkymą prisiimame visišką atsakomybę bei užtikriname konfidencialumą. Todėl siūlome visą dokumentaciją patikėti profesionalams, o jums rūpintis vidiniu įmonės valdymu.
Puikiai suprantame smulkaus ir vidutinio verslo kūrimo bei išsilaikymo rinkoje iššūkius, todėl siūlome lanksčius paslaugų paketus. Kiekvienam užsiregistravusiam į konsultaciją atliksime papildomą įmonės vertinimą, kuris parodys, kokių paslaugų gali reikėti Jūsų įmonei.

Savo darbe užtikriname:
  • Atsakingą požiūrį į kiekvieną klientą. Nesvarbu ar dirbate vienas, ar valdote didelę komandą – kiekvienas verslas yra svarbus, todėl užtikrinsime operatyvų paslaugų atlikimo laiką.
  • Kokybiškas paslaugas – turime didelę darbo patirtį, todėl galime užtikrinti, kad visi dokumentai bus sutvarkyti laiku ir pagal naujausius buhalterinės apskaitos reikalavimus. Suprantame, kad įmonės veikloje pasitaiko įvairių situacijų, todėl užtikriname kiekvieno kliento konfidencialumą.

Mūsų tikslas – operatyvus ir kokybiškas apskaitos vedimas bei finansų valdymas, užtikrinantis maksimalią naudą mūsų klientui.
Mūsų misija – suteikti kiekvienam verslui profesionalias finansines paslaugų, atsižvelgiant į jo poreikius ir galimybes.
Mūsų vertybės – profesionalumas, atsakingumas ir konfidencialumas.


1

KONSULTACIJOS

Teikiame profesionalias buhalterines konsultacijas.

2

BUHALTERINĖ APSKAITA

Apskaitos paslaugos visoms įmonėms.

3

ĮMONIŲ STEIGIMAS/UŽDARYMAS

Sutvarkome visus dokumentus reikalingus tiek steigimui tiek įmonės uždarymui.