JŪSŲ KASDIENINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA

Siekiant užtikrinti Jūsų verslo lankstumą, novatoriškumą ir beabejo efektyvumą siūlome rinktis kokybiškas ir profesionalias buhalterinė apskaitos paslaugas.


BUHALTERINĖ APSKAITA

Buhalterijos tvarkymas, finansinė apskaita, personalo administravimas bei pagalbinės vadybos priemonės yra pagrindinės mūsų siūlomos paslaugos. Jos padės Jums atsikratyti įmonės administravimo ir apskaitos darbų naštos. Jūsų įmonei paskirsime vieną specialistą, su kuriuo galėsite konsultuotis ir spręsti iššūkius – šiuo būdu išvengsite „sugedusio telefono“. Finansų specialistas, žinodamas viską nuo A iki Ž apie jūsų įmonę, gebės pasiūlyti geriausius sprendimus ir taip užtikrinsime maksimalią savo paslaugų kokybę. Dirbame su profesionalia buhalterine programa, kurią prižiūri patikimi IT sistemų specialistai, garantuojantys mūsų paslaugų saugumą ir konfidencialumą bei suteikiantys galimybę paslaugas atlikti greitai ir efektyviai.

ĮMONĖS FINANSŲ VALDYMAS

Visiškai nesvarbu, kokio dydžio jūsų įmonė, finansų valdymo poreikis egzistuoja visą įmonės gyvavimo laiką, nesvarbu kuriame gyvavimo cikle ji yra. Teisingas įmonės finansų valdymas:

  • padeda efektyviau panaudoti įmonės išteklius bei optimizuoti išlaidas;
  • atstato/išlaiko/padidina įmonės likvidumo, pelningumo rodiklius;
  • pagreitina verslo progresą bei stiprina vidinę kontrolę.

Mūsų komandos tikslas – sėkmingas klientas, todėl visuomet neatlygintinai patariame ir konsultuojame įmonės kaštų paskirstymo ir mokesčių taupymo klausimais. Padedame suvokti įmonės bendrą vaizdą rinkoje tam, kad galėtumėte priimti tinkamus ir rezultatyvius sprendimus. Esant didesniam veiklos mastui, atliekame išsamią finansinę analizę bei siūlome finansų valdymo sprendimus. Tikslą aptariame kartu: galbūt reikia pritraukti lėšas verslo plėtrai, geriau valdyti atsargas, sukurti efektyvią pirkėjų kontrolę, rasti investicijų, išspręsti su galimu bankrotu susijusias finansines problemas ir pan.

ĮMONIŲ STEIGIMAS

Jei jūsų verslo idėjai įgyvendinti liko tik įregistruoti įmonę – esame pasiruošę padėti. Peržiūrėsime jūsų verslo idėją, stiprybes, silpnybes, grėsmes ir galimybes bei padėsime įsteigti įmonę. Patarsime, kokią verslo formą rinktis, kaip reikės vykdyti apskaitą bei nuimsime nuo jūsų pečių visą biurokratinę naštą. Įsteigti įmonę neretai pareikalauja nemažai energijos, kurią galėtumėte panaudoti jūsų būsimam produktui ar paslaugai realizuoti. Kol Jūs užsiimate kūryba ir verslo vystymu, mes užsiimsime tvarkinga dokumentacija.

VERSLO PLANO SUDARYMAS

Verslas prasideda nuo idėjos, tačiau vien turėti idėją nepakanka. Prieš steigiant įmonę, būtina numatyti visas išlaidas, susijusias su idėjos įgyvendinimu tam, kad atsiradus nenumatytoms išlaidoms ar mokesčiams, neliktumėte užstrigę „kažkur per vidurį“. Mūsų komanda padės jums išsamiau atskleisti jūsų verslo idėją. Padėsime numatyti visas galimas išlaidas bei tikėtinus rezultatus, tad galėsite užtikrintai planuoti ateitį. Ruošiatės įmonės plėtrai? Kreipkitės į mus - kartu peržiūrėsime grėsmes ir galimybes.